HABERLER Çocuklarınız için en iyi başlangıç SPS-de

NATIVE CLASSES

Online Lessons

Lorem ipsum dolor sit

Books Incl.

Lorem ipsum dolor sit

Sport Activity

Lorem ipsum dolor sit

Detaylar

KONUM

Hollanda Cd. No:33 Çankaya

ÇOCUK

10 Çocuk

DERSLER

Yüz yüze

DİL

İngilizce Fransızca, Türkçe

NATIVE CLASSES

Anadili İngilizce olan çocuklarımıza, anadil sınıflarımızda okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Çocuklara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz. Çocuklarınızın tam gün, anadili İngilizce olan diğer çocuklarla beraber geçirmesini istiyorsanız bu sınıf tam da size göre. SPS’de çocuklar için öğrenmeye yaşam boyu pozitif bakmalarını ve kendinden emin bir yaklaşım benimsemelerini destekliyoruz! Anlamlı bağlamlarda öğrenmenin genellikle daha derin ve zengin bir deneyim olduğuna, İngilizceyi günlük yaşamda kullanırken daha fazla güveni teşvik edebileceğine inanıyoruz.

 

Eğitim dilimiz İngilizcedir fakat, çocukların diğer kültürlere bakış açılarını zenginleştirmek için farklı ortamlarda farklı dilleri kullanarak akıcı bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca yabancı dil öğrenmeye karşı olumlu bir tutum geliştirmeye ve bu işi yaşam boyu öğrenebilmelerine yardımcı olur. Çocuğunuza ikinci bir dil öğretmek istiyorsanız, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle eğlenceli ve anlamlı yöntemlerle Rusça, Fransızca ve Türkçe programlarımızı değerlendirebilirsiniz.

YAŞ ARALIKLARINA GÖRE DERSLERİMİZ

 

Kreş (3-4 yaş) :.3-4 yaş sınıfındaki çocuklarımız harika oyun becerilerine sahip olmaları ile birlikte kendilerine güvenleri yerindedir. Erken yaşta okuryazarlık ve matematik becerilerini geliştirirken aynı zamanda öğrenci olmayı ve sorumluluklarını yerine getirmeyi de öğreniyorlar. Çocuklar eğlenceli şarkılarla birlikte ana harflerle tanışıp, hareketlerle sesleri öğreniyorlar. Kendi başlarına birey olma yolunda adım atmayı, kendilerini tek başına ifade etme edinimi kazanıyorlar. SPS çocukları, oyun alanlarında vücutlarını farklı şekilde hareket ettirerek güvenli bir şekilde kendi vücutlarını yönetmeyi öğreniyorlar. Çok kültürlü bir okul olarak, çocukların dünyayı bilim yoluyla gözlemlemelerine ve dünyadaki farklı milletler hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Okul Öncesi Sınıf (4-5 yaş): Okul Öncesi yaş sınıfında çocuklar oyun temelli etkinliklerden öğrenme etkinliklerine geçerler. Çocuklar geliştikçe, içinde yaşadıkları dünyaya daha meraklı ve ilgili hale gelmektedirler. Onları sürekli olarak teşvik etmek ve onlara meydan okumayı öğretmek için eğlenceli, uygulamalı aktiviteler sunar ve onların gelişim ve eğitim ihtiyaçlarına odaklanırız. Bu aşamada, farklı ülkelerin kültürleriyle de tanışacakları bir bilim programı da başlatılır. Çocuklar matematik problemlerini küpler ve şekiller kullanarak çözebilirler. Hikayeleri yeniden anlatabilir ve rol oyunlarında bireysel olarak yer alabilmeyi öğrenirler.

 

Anaokulu Sınıfı (5 ila 6 yaş): Bu yaş grubu, okul öncesi eğitimden mezun olduktan sonra daha büyük zorluklara paralel olarak hazırlandığı için oocukların gelişiminde oldukça önemlidir. Çocuklar, tüm gelişim alanlarında gerekli becerilerle donatılacaktır. Bu aşamada, akademik başarılarının yanı sıra duygusal esenliklerine de büyük önem verilmektedir. Çocuk; düşünce, fikir, duygu ve deneyimi keşfetmek için dinleyecek, konuşacak, okuyacak ve kendini temsil edecektir. Çocuk üç boyutlu nesnelerin ve iki boyutlu şekillerin özelliklerini tanımlar ve aralarındaki ilişkiyi analiz eder. Anaokulu yaş sınıfında tüm sayıları bilirler ve problemleri kolayca çözebilirler. SPS olarak tüm yaş gruplarında spor ağırlıklı müfredat uyguluyoruz. Her yaş grubu için haftalık olarak Tenis, Binicilik, Yüzme, Jimnastik, Dans, Buz Pateni, Yoga derslerimiz mevcuttur. SPS derslerinde spor etkinliklerinin yanı sıra ses, erken matematik, sanat, drama, kodlama,aşçılık, fen bilimleri ve yabancı dil dersleri bulunmaktadır.

 

Çok aktiviteli ve çok kültürlü sınıflarımız, her çocuğun ilgisini ve hayal gücünü yakalamak için tasarlanmış yenilikçi ve heyecan verici programlarla birlikte yürütülür.

Lisa Smith

Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies.

Lynette Hill

Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies.

Nicole Lotter

Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies.

Mary Porter

Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies.

Güncel Etkinliklerimiz

Dünya hızla değişiyor. Çocukların hayatta ilerlemesi için sosyal ve dil becerilerini kazanmaları her zamankinden daha önemli.

Spor Dersleri programımızın en önemli yönü, tüm çocukları katılmaya ve vücutlarını birçok farklı şekilde hareket ettirmeye teşvik etmektir.

SPS’deki ART Club Programı, her yaş için çok ihtiyaç duyulan ek sanat deneyimlerini sağlar. 

Dokümanlar

Open Day

Teacher

Çocuklarınız icin en iyi başlangıç

INTERNATIONAL SPORTS PRE-SCHOOL da

EVELYN SMITH

School Principal

Type of course

 • Select Option

 • Photography

 • Geography

 • English

 • Maths

  • Select Option

  • Photography 15

  • Geography 20

  • English 25

  • Maths 30

Number of person

Additional Activities

 • Select Option

 • Individual interview

 • Gymnastics

 • Cafeteria

 • Library

  • Select Option

  • Individual interview 5

  • Gymnastics 6

  • Cafeteria 7

  • Library 8

Online Lesson

Not

Yes

Lessons Timetable

$ 0

FINAL PRICE

Open chat