HABERLER Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için acele edin

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin ilk spor temalı anaokulu olarak çocukları çok küçük yaştan itibaren yaratıcılığın, özgüvenin, hoşgörünün ve diğer insanlarla işbirliğinin başarı için çok önemli olduğu modern ve küresel dünyada hayata hazırlıyoruz. Burada, SPS'de, sanat, müzik, birçok farklı spor aktivitesi, matematik becerileri, erken okuryazarlık dahil olmak üzere geniş bir deneyim yelpazesini çocuklarımıza sunuyoruz. Çocuğunuz için sıcak, arkadaş canlısı ve mutlu bir ortam yaratmaya kararlıyız.

SPS, çocukların mümkün olduğunca uzun süre çocukluktan zevk aldıkları yaratıcı öğrenme ortamına sahip modern çok dilli dünyadır. Spor temalı okulumuz, küçüklükten itibaren spor tutkunlarını teşvik etmek ve desteklemek için, sporu çok dilli eğitim ile bütünleştirme vizyonuyla kurulmuştur.

Çok Kültürlü Spor okulumuzda profesyonel eğitmenler ile birlikte çeşitli spor aktiviteleri hazırlıyoruz. SPS olarak biz de, çocukların hem sınıf içinde hem de sınıf dışında farklı fırsatlar sunan teşvik edici bir ortamda gelişmelerini ve ilerlemelerini istiyoruz. Bize göre en iyi okullar, çocukların dinamik ve yenilikçi olabildikleri ortamları sağlayabilen okullardır. Bu sebeple SPS'deki çocuklar, dışarıda olmaktan çok okulda olmayı tercih ederler.

Sporda uygulamalı deneyimlerin daha güçlü, akıllı, sağlıklı ve mutlu çocukların oluşmasına yardımcı olduğunu biliyoruz ve çocuklar için kaliteli eğitimin spor aktiviteleri, doğa ve yerel çevre ile düzenli olarak bağlantı kurma fırsatları içerdiğine inanıyoruz. Çocukların eğitim ihtiyaçlarına hizmet ederek, çocuğunuza eğlenceli ve teşvik edici yollarla yeni dünyalar açmayı dört gözle bekliyoruz. Anaokulumuzda, çocuklara yıl boyunca her hafta farklı türlerde spor yapma şansı sunuluyor.

Müfredatımız genel olarak binicilik, buz pateni, yüzme, tenis, jimnastik gibi spor aktivitelerine dayanmaktadır. Çocuklar mutluysa; geliştiklerine, tüm potansiyellerine ulaştıklarına ve geri kalanında öğrenme sevgisini yanlarında taşıdıklarına inanıyoruz. Çok dilli eğitimimiz, öğrencilerin farklı ülkelerin kültürlerini ve dillerini keşfetmelerini sağlar, açık fikirli olmayı ve “farklılıklara” saygı duymayı teşvik eder. Küçük yaştan itibaren, “gerçek” bir dünya vatandaşı olurlar.

Emma Jhonson

School Principal

SPS ByMUCSS

SPS Sınıfları

1

Native Classes TR

Anadili İngilizce olan çocuklarımıza, anadil sınıflarımızda okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Çocuklara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz. Çocuklarınızın anadili İngilizce olan diğer çocuklarla zaman geçirmesini istiyorsanız bu sınıf tam da size göre.

2

International Classes TR

Uluslararası Sınıflarımız, çocuğunuzu bir sonraki okul yılına ve parlak geleceğine hazırlar. Çocuğunuzun seveceği ve ömür boyu sürecek bir öğrenme macerasıdır. Öğrendikçe, ilerlemelerini aylar ve yıllar içinde özgüvenli, bağımsız bir birey haline geldiklerini görebilirsiniz.

3

National Classes TR

Anadili Türkçe olan çocuklarımıza National sınıflarımızda her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Tam zamanlı eğitim dilimiz İngilizce’dir ve okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunarak, onlara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz.

4

Yaz ve Kış Kampları TR

İngilizce dilinde gerçekleştirilen spor kamplarımız her zaman farklı spor branşları ve eğitim faaliyetleri ile doludur. Çocuklarımız yüzmekten ata binmeye, buz pateninden çocuk yogasına kadar pek çok farklı spor dalıyla tanışıyor belki de ilk kez deniyorlar. Çocuklarımız için güvenilir ve eğlenceli yerler seçmeye özen gösteriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

ÇOK KÜLTÜRLÜ SPOR OKULUMUZ

Adres: Sukarno cd.No 33 Hilal mah. Çankaya ,Ankara Telefon: 0312 439 74 77 Hafta sonu: 09:00 - 18:00

Open chat