HABERLER Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için acele edin

MİSYONUMUZ

Misyonumuz

SPS INTERNATIONAL Anaokulu programımızın içerisinde yer alan pek çok sportif ve eğitsel branş çocukların sevebilecekleri, birbirleriyle kaynaşmalarına, dolayısıyla entegrasyonuna yöneliktir. Ankara’da ikamet eden farklı milletlerden yabancı ailelerin çocukları ve Türk çocuklarımızı kaynaştıran spor temalı bu eğitim çalışmamız, pek çok amaca hizmet ederken çift yönlü entegrasyon koşullarını da içerisinde barındırmaktadır.

Bir yandan misafir çocuklarımız hem birbirleriyle hem de Türk çocuklarla arkadaşlıklar kurarken, diğer yandan Türk çocuklarımız yabancı kültürlerle tanışarak kaynaşacaktır. Yabancı dili erken nyaşta kolayca öğrenecek, hayatlarına farklı pencereler açabileceklerdir. Böylelikle farklı kültürlerle tanışmanın aslında ne kadar eğlenceli ve kolay olduğunu görebilecekler. Bu kaynaşma sürecinde yabancı dilin iletişimde ne kadar önemli ve gerekli olduğunu öğrenen öğrencilerimiz, farkında olmadan yaşamlarına mühim bir temel yapıtaşı ekleyeceklerdir.

Yetişkin insanlar için bile zor olarak kabul edilen yabancı dil öğrenmenin küçük yaştaki çocukların genelinde anlamsız ve gereksiz olarak kabul edilirken direnç gösterilen bir eğitim olarak zorlandıkları bilinmektedir. SPS olarak yabancı dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu ve aslında zor da olmadığını küçük yaşta spor yaptırarak öğretiyor bu konudaki farkındalıklarını artırıyoruz.

Spor temalı okulumuzun bir diğer amacı da yetenekleri erken yaşta tespit etmek ve onları desteklemeye devam etmektir. Çocuklara dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinme fırsatı buldukları çok kültürlü bir ortam yaratıyoruz. Bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel becerilerini geliştirirken çocuğunuzun öğrenme önceliklerini beslemek, çocuğunuzu çok yönlü ve kendine güvenen bir birey olmaya teşvik etmek asıl hedefimiz.

SPS ByMUCSS

SPS Sınıfları

1

Native Classes

Anadili İngilizce olan çocuklarımıza, anadil sınıflarımızda okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Çocuklara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz. Çocuklarınızın anadili İngilizce olan diğer çocuklarla zaman geçirmesini istiyorsanız bu sınıf tam da size göre.

2

International Classes

Uluslararası Sınıflarımız, çocuğunuzu bir sonraki okul yılına ve parlak geleceğine hazırlar. Çocuğunuzun seveceği ve ömür boyu sürecek bir öğrenme macerasıdır. Öğrendikçe, ilerlemelerini aylar ve yıllar içinde özgüvenli, bağımsız bir birey haline geldiklerini görebilirsiniz.

3

National Classes

Anadili Türkçe olan çocuklarımıza National sınıflarımızda her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Tam zamanlı eğitim dilimiz İngilizce’dir ve okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunarak, onlara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz.

4

Yaz ve Kış Kampları

İngilizce dilinde gerçekleştirilen spor kamplarımız her zaman farklı spor branşları ve eğitim faaliyetleri ile doludur. Çocuklarımız yüzmekten ata binmeye, buz pateninden çocuk yogasına kadar pek çok farklı spor dalıyla tanışıyor belki de ilk kez deniyorlar. Çocuklarımız için güvenilir ve eğlenceli yerler seçmeye özen gösteriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

ÇOK KÜLTÜRLÜ SPOR OKULUMUZ

Adres: Sukarno cd.No 33 Hilal mah. Çankaya ,Ankara Telefon: 0312 439 74 77 Hafta sonu: 09:00 - 18:00

Open chat