HABERLER Çocuklarınız için en iyi başlangıç SPS-de

MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Hedefimiz, okul öncesi dönemden itibaren spora karşı merak ve istek yaratan, çağdaş eğitimi yakalayan, öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alan eğitim yaklaşımları ile akademik ve sosyal gelişimi sağlayan ülkemizde örnek bir okul olmaktır.

Spor temalı okulumuzun bir diğer amacı da yetenekleri erken yaşta tespit etmek ve onları desteklemeye devam etmektir. Çocuklara dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinme fırsatı buldukları çok kültürlü bir ortam yaratıyoruz. Bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel becerilerini geliştirirken çocuğunuzun öğrenme önceliklerini beslemek, çocuğunuzu çok yönlü ve kendine güvenen bir birey olmaya teşvik etmek asıl hedefimiz.

SPS Okul Öncesi programı, tüm öğrenciler için örnek bir eğitim sağlamaktadır. Çocukların geniş bir potansiyel ve ihtiyaç yelpazesinin yanı sıra, çeşitli gelişim seviyelerine sahip benzersiz bireyler olmasını önemsiyoruz. SPS öğrencileri, diğer dilleri öğrenerek ve farklı kültürleri tanıyarak, çeşitlilikten korkmak yerine onu kucaklamayı öğrenirler. Kendimizden farklı olanlara saygı duymak, küresel anlayışa ve dünya barışına doğru atılmış büyük bir adımdır.

SPS ByMUCSS

SPS Sınıfları

1

Native Classes

Anadili İngilizce olan çocuklarımıza, anadil sınıflarımızda okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Çocuklara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz. Çocuklarınızın anadili İngilizce olan diğer çocuklarla zaman geçirmesini istiyorsanız bu sınıf tam da size göre.

2

International Classes

Uluslararası Sınıflarımız, çocuğunuzu bir sonraki okul yılına ve parlak geleceğine hazırlar. Çocuğunuzun seveceği ve ömür boyu sürecek bir öğrenme macerasıdır. Öğrendikçe, ilerlemelerini aylar ve yıllar içinde özgüvenli, bağımsız bir birey haline geldiklerini görebilirsiniz.

3

National Classes

Anadili Türkçe olan çocuklarımıza National sınıflarımızda her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunuyoruz. Tam zamanlı eğitim dilimiz İngilizce’dir ve okul öncesi pedagojisine hakim öğretmenlerimizin yardımıyla her çocuğa zenginleştirici deneyimler sunarak, onlara kendi hızlarında büyüme ve gelişme fırsatı veriyoruz.

4

Yaz ve Kış Kampları

İngilizce dilinde gerçekleştirilen spor kamplarımız her zaman farklı spor branşları ve eğitim faaliyetleri ile doludur. Çocuklarımız yüzmekten ata binmeye, buz pateninden çocuk yogasına kadar pek çok farklı spor dalıyla tanışıyor belki de ilk kez deniyorlar. Çocuklarımız için güvenilir ve eğlenceli yerler seçmeye özen gösteriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

ÇOK KÜLTÜRLÜ SPOR OKULUMUZ

Adres: Sukarno cd.No 33 Hilal mah. Çankaya ,Ankara Telefon: 0312 439 74 77 Hafta sonu: 09:00 - 18:00

Open chat